BOKSKÅP, tidigt 1900-tal.

BOKSKÅP, tidigt 1900-tal.
330615. BOKSKÅP, tidigt 1900-tal.

Längd 132, bredd 44, höjd 213 cm.

Bruksslitage, smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 073