CARL O PETERSEN. Landskap med tjäder, olja på pannå, signerad.

33057. CARL O PETERSEN. Landskap med tjäder, olja på pannå, signerad.

Ca 70 x 54 cm.

Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 70 x 54 cm.

Krackelyrer.

Antal besök: 4 165