SOFFBORD, ädelträ, 1900-talets andra hälft.

33055. SOFFBORD, ädelträ, 1900-talets andra hälft.

Med rottinghylla.
Längd 109, bredd 52, höjd 57 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med rottinghylla.

Antal besök: 1 135