PLÅTLEKSAKER, TOMTE, SPARBÖSSA, 5 delar. 1900-tal.

330522. PLÅTLEKSAKER, TOMTE, SPARBÖSSA, 5 delar. 1900-tal.

Örebro läns sparbank, mässing. Båt made in Germany. Längd 15 cm. Tomte av keramik. Mekanisk snurrande fiskare (saknar fisk). traktor med släp.

Bruks/åldersslitage, skador, rost, skador, defekter, ev ej kompletta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 660