DAVID WILLIAMSON (SAMTIDA) DAVID BOWIE FÖRSTÄRKT VERKLIGHETSKONST.

3305123. DAVID WILLIAMSON (SAMTIDA) DAVID BOWIE FÖRSTÄRKT VERKLIGHETSKONST.

AR-tryck föreställande David Bowie, signerad med blyerts nere till höger, begränsad upplaga 9/45. AR-funktionen stöddes av den nu föråldrade HP Reveal, så andra AR-applikationer måste användas om möjligt. Detta objekt innehåller ett flygblad från utställningen på Hemingstone Frames & Gallery där verket köptes från. 92cm x 89cm inklusive ram.

Allmänna märken/slitage på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 241