NILS HANSSON. Olja på pannå, blomster stilleben, signerad NH.

330504. NILS HANSSON. Olja på pannå, blomster stilleben, signerad NH.

60x45 cm.
Dedikation: Till Vesta 13-4-45 Från vännen NH.

Nils Hansson född 1900 i Ystad, avled 1996.

Med dedikation.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x45 cm.

Med dedikation.

Antal besök: 3 064