GARNVINDOR, 2 st, svarvat ben, 1800-tal.

33050. GARNVINDOR, 2 st, svarvat ben, 1800-tal.

Med trämonteringar. Längd 25 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 753