PAUL FLEET (SAMTIDA) 'GITARR', GICLÉETRYCK.

3304981. PAUL FLEET (SAMTIDA) 'GITARR', GICLÉETRYCK.

Den begränsade upplagan av CGI steam punk gitarr gicléetryck, inramad och glaserad, med äkthetscertifikat från Fleet Studios, signerad Paul Fleet 1/10. 100 cm x 100 cm.

Allmänt slitage/märken på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 440