GERHARD NORDSTRÖM. Akvarell, landskap, signerad G Nordström samt daterad 53.

330493. GERHARD NORDSTRÖM. Akvarell, landskap, signerad G Nordström samt daterad 53.

Bildyta 21x30,5 cm.

Gulnad.

Gerhard Nordström (1925–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 21x30,5 cm.

Gulnad.

Gerhard Nordström (1925–2019)

Antal besök: 1 686