ALBERT LARSEN. Olja på duk, landskap, signerad Alb Larsen, daterad 1943.

330492. ALBERT LARSEN. Olja på duk, landskap, signerad Alb Larsen, daterad 1943.

39x54 cm.

Albert Julius Martin Larsen 1885 - 1957.

Ram med färgbortfall.

Albert Larsen (1885–1957)

Gör en kostnadsfri värdering!

39x54 cm.

Ram med färgbortfall.

Albert Larsen (1885–1957)

Antal besök: 4 848