AXEL WAHLENBERG. Väggrelief i brons, "Sten Dehlgren Dagens Nyheter 1911-1946" signerad samt daterad 1945.

330471. AXEL WAHLENBERG. Väggrelief i brons, "Sten Dehlgren Dagens Nyheter 1911-1946" signerad samt daterad 1945.

Diameter ca 24 cm.
Dekor i relief.
Baksida med väggupphängning.

Anluppen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 24 cm.
Dekor i relief.
Baksida med väggupphängning.

Anluppen.

Antal besök: 1 380