ESKIL SKANS. Man vid fiskehoddor, olja på pannå, signerad E Skans.

330465. ESKIL SKANS. Man vid fiskehoddor, olja på pannå, signerad E Skans.

36x48 cm.

Eskil Skans (1905–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

36x48 cm.

Eskil Skans (1905–1989)

Antal besök: 2 737