Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
GÖSTA FOUGSTEDT. Olja på duk, interiör med tavla, signerad G Fougstedt.
330457. GÖSTA FOUGSTEDT. Olja på duk, interiör med tavla, signerad G Fougstedt.
45x22 cm.
Hål i duken.
Gör en kostnadsfri värdering!
45x22 cm.
Hål i duken.
Garpenhus Auktioner
3 057