ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, konstläder, 1900-talets andra hälft.

330435. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, konstläder, 1900-talets andra hälft.

Längd 81 cm. Djup 85 cm. Höjd 93 cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Antal besök: 570