SOFFA, konstläder, 1900-talets andra hälft.

330430. SOFFA, konstläder, 1900-talets andra hälft.

Längd 200 cm. Djup 80 cm. Höjd 80 cm.

Klädsel med ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel med ytrepor.

Antal besök: 654