BORD, barockstil, 1900-tal.

BORD, barockstil, 1900-tal.
330427. BORD, barockstil, 1900-tal.

Spiralformade ben.
Längd 80, bredd 44, höjd 56 cm.

Fläckar, fuktfläckar, repor, lagningar. Maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spiralformade ben.

Antal besök: 1 039