SKRIN 3 st samt CIGARETTETUI, trä, 1900-tal.

330409. SKRIN 3 st samt CIGARETTETUI, trä, 1900-tal.

Längsta längd ca.

Slitage, skador. En nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca.

Antal besök: 954