SOFFBORD, så kallad Butlers Tray, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

330399. SOFFBORD, så kallad Butlers Tray, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 136 cm. Bredd 90 cm. Höjd 54 cm.

Ytrepor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytrepor och slitage.

Antal besök: 955