SIGNIERT WEGENER. hedmark landskap.

330380. SIGNIERT WEGENER. hedmark landskap.

Olja på duk, 1980-tal, signerad nedre höger, oramad. Mått ca. 100 x 50 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 1 053