BÄNK, bemålad furu.

BÄNK, bemålad furu.
3303695. BÄNK, bemålad furu.

Höjd ca 49 cm
Bredd ca 200 cm
Djup ca 31 cm.

repor,nött,använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3303695. BÄNK, bemålad furu.

Höjd ca 49 cm
Bredd ca 200 cm
Djup ca 31 cm.

repor,nött,använt slitage.

Antal besök: 502