MIKROSKOP, med tillbehör, Ernst Leitz Wetzlar.

330355. MIKROSKOP, med tillbehör, Ernst Leitz Wetzlar.

No 249176. Lådans höjd 34 cm.

Bruksslitage, låda med repor och fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

No 249176. Lådans höjd 34 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 410