ARMBANDSUR, stål, Louis Valentin.

3303490. ARMBANDSUR, stål, Louis Valentin.

Quartz. Ljus urtavla med stav/sifferindex. Ca 40 x 35 mm.

Bruksslitage. Repor och märken. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 720