LEOPOLD MORSING. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.

330331. LEOPOLD MORSING. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.

40 x 32 cm.

Fåtal fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 32 cm.

Fåtal fläckar.

Antal besök: 1 171