KAFFE/TESERVISDELAR 35 delar, "Fasan" Gustavberg samt SKÅLAR, FAT 5 delar Rörstrand.

33032. KAFFE/TESERVISDELAR 35 delar, "Fasan" Gustavberg samt SKÅLAR, FAT 5 delar Rörstrand.

"Fasan" Gustavsberg:
8 kaffekoppar med fat.
3 tekoppar med fat.
24 assietter, dia 17,5 cm.

5 delar Rörstrand, bland annat "Svala".

Slitage. Krackelyrer. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Fasan" Gustavsberg:
8 kaffekoppar med fat.
3 tekoppar med fat.
24 assietter, dia 17,5 cm.

Slitage. Krackelyrer. Nagg.

Antal besök: 1 494