GOLVLAMPOR, 1 par, EWÅ, Värnamo, 1900-tal.

330305. GOLVLAMPOR, 1 par, EWÅ, Värnamo, 1900-tal.

Vinkelbara ljusarmar. Total höjd inklusive skärm 140 cm.

Bruksslitage, fläckar. Skärmar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 928