FAT och FIGURIN, 1900-tal.

FAT och FIGURIN, 1900-tal.
33022. FAT och FIGURIN, 1900-tal.

Figurin Royal Dux, Fat med Meissen-liknande märke. Figurinens höjd 21,5 cm.

Obetydligt slitage. Fat med personnummermärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 839