SKRIVBORD, 1950/60-tal.

SKRIVBORD, 1950/60-tal.
330186. SKRIVBORD, 1950/60-tal.

Ca. längd 100, bredd 61, höjd 75 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 760