JULES SCHYL. olja på duk, signerad samt daterad -37.

330183. JULES SCHYL. olja på duk, signerad samt daterad -37.

Sittande kvinna och flicka i trädgård med blomsterstilleben i förgrunden. 83x75.

Mindre färgbortfall samt repa i färg.

Jules Schyl (1893–1977)

Gör en kostnadsfri värdering!

Jules Schyl (1893–1977)

Antal besök: 1 537