RYGGSÄCK, Fjällräven, 1900-talets senare hälft.

330178. RYGGSÄCK, Fjällräven, 1900-talets senare hälft.

Monterad på metallstomme. Med avbärarbälte för midja. Medföljande regnskydd märkt World Famous.
Mått ca 77 x 44 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 77 x 44 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 8 485