GOLVLAMPA, tidigt 1900-tal.

GOLVLAMPA, tidigt 1900-tal.
330172. GOLVLAMPA, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 180, skärmens diameter ca 61 cm.

Åldersslitage, fläckar på skärmen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 593