DAN WOLGERS. RING I FORM AV LIBELL/VATTENPASS.

3301690. DAN WOLGERS. RING I FORM AV LIBELL/VATTENPASS.

Silver, storlek 17. Medföljer ask, monogramsignerad samt numrerad 14/50 i locket.
Inköpt på Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Dan Wolgers (Född 1955)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dan Wolgers (Född 1955)

Antal besök: 1 477