SITAR, Haribhau Vishwanath. Indien. 1970-tal.

330164. SITAR, Haribhau Vishwanath. Indien. 1970-tal.

Längd 126 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 126 cm.

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 2 033