RODDMASKIN, The Seat of Health, USA, 1920/30-tal.

330159. RODDMASKIN, The Seat of Health, USA, 1920/30-tal.

Kommer i originalväska med spår av etikett. Total längd utfälld ca 125 cm.

Slitage. Rost. Ej genomgången. Renoveringsbehov. Väska med omfattande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 293