FYRA STORA GIFTFLASKOR.

FYRA STORA GIFTFLASKOR.
3301440. FYRA STORA GIFTFLASKOR.

Tre bruna glas och en blå glasflaska, graderad i storlek, med den största som mäter 36 cm hög. Vissa med original etiketter och propp/korkar. (4).

Slitage på grund av ålder och användning/hantering. Några förluster/skador och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 391