FIGURIN i porslin, Meissen, Tyskland, 1800-tal.

330082. FIGURIN i porslin, Meissen, Tyskland, 1800-tal.

Putto fångad i vargsax, höjd 19 cm.
Märkt L 12 127 76 (1876?)

Bruksskick samt mindre färgbortfall på guldringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt L 12 127 76 (1876?)

Antal besök: 1 258