SOFFGRUPP, 3 delar, rokokostil, 1950/60-tal.

330081. SOFFGRUPP, 3 delar, rokokostil, 1950/60-tal.

Soffa, Längd: 180, Bredd: 80, Rygghöjd: 100 cm.
2 Fåtöljer, Rygghöjder: 98 cm.

Bruksslitage. Små fläckar på textil finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 648