GOLVUR, vitlackerat trä, 1900-tal.

3300767. GOLVUR, vitlackerat trä, 1900-tal.

Höjd 196 cm.

Mindre skavmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 196 cm.

Antal besök: 545