ÖVERKAST, bomull, IKEA, 1980-90-tal.

3300725. ÖVERKAST, bomull, IKEA, 1980-90-tal.

Ca 245 x 145 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 245 x 145 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 517