VINGLAS och KARAFFER, 1900-tal.

33005. VINGLAS och KARAFFER, 1900-tal.

Karaffer med bl.a. olivslipning. 2 glas, Reijmyre. Fransk kristall mm.

Enstaka nagg, en karaff saknar propp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 896