Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Soffor & Sittgrupper
KLAFFBORD OCH STOLAR, ett par, 1900/2000-tal.
330030. KLAFFBORD OCH STOLAR, ett par, 1900/2000-tal.
Vitmålat.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Vitmålat.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
641