PÄLSCAPE, 1900-tal.

PÄLSCAPE, 1900-tal.
329977. PÄLSCAPE, 1900-tal.

Troligtvis kaninpäls.
Mått axel till axel ca 50 cm.
Rygglängd ca 40 cm.
Storlek S/M.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
329977. PÄLSCAPE, 1900-tal.

Troligtvis kaninpäls.
Mått axel till axel ca 50 cm.
Rygglängd ca 40 cm.
Storlek S/M.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 278