FÖRBANDSLÅDA, plåt, 1900-talets första häflt.

329968. FÖRBANDSLÅDA, plåt, 1900-talets första häflt.

Bemålad.
Ca 16 x 23 höjd 17,5 cm.

Slitage, färgbortfall, rost, fläckar, lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad.
Ca 16 x 23 höjd 17,5 cm.

Antal besök: 1 753