KASTRULLER OCH PANNOR, 6 st, koppar, 1900-tal.

329957. KASTRULLER OCH PANNOR, 6 st, koppar, 1900-tal.

Bland annat Hackman i originalkartong.
Längd ca. 20-52 cm.

Ett lock med kantbucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 20-52 cm.

Ett lock med kantbucklor.

Antal besök: 1 591