FRANCISCO CATALA. Figurin, "Twilight years", porslin, Lladro, Spanien.

3299518. FRANCISCO CATALA. Figurin, "Twilight years", porslin, Lladro, Spanien.

Nr 5677
Höjd 28 cm.

Mannen saknar käppen, blombladen med mindre nagg, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 5677
Höjd 28 cm.

Antal besök: 289