FIGURIN, tomte, terrakotta, Gräfenroda, Tyskland.

3299405. FIGURIN, tomte, terrakotta, Gräfenroda, Tyskland.

Höjd 23,5 cm.

Smärre ytslitage, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23,5 cm.

Smärre ytslitage, bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 141