FRISÖRSTOL, skinn, metall och plast, 1900-tal.

329912. FRISÖRSTOL, skinn, metall och plast, 1900-tal.

Höj och sänkbar snurrmodell med låsfunktion.
Total sitthöjd 67 cm.

Bruksslitage, skinn med ställvis hårdare slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total sitthöjd 67 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 079