VÄGGLAMPOR, ett par, Gunnar Asplund för ASEA. 1900-talets mitt.

329892. VÄGGLAMPOR, ett par, Gunnar Asplund för ASEA. 1900-talets mitt.

Kupor av opalinglas, fästen av mässing. Diameter kupa 22 cm. Längd på fästen 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 8 990