VITRINSKÅP, Art Deco, 1900-talets första hälft.

329875. VITRINSKÅP, Art Deco, 1900-talets första hälft.

Bonad björk med Intarsiadekor. Längd 112, bredd 33, höjd 168 cm.

Slitage, stötmärken, repor. Underskåp med nålhål efter hyllpapper.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 175