MODELLBIL, plåt. Gk 456. Made in Germany. 1900-talets första hälft.

329787. MODELLBIL, plåt. Gk 456. Made in Germany. 1900-talets första hälft.

Längd 18 cm.

Bruks/ålderslitage., bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 cm.

Bruks/ålderslitage., bucklor.

Antal besök: 1 361