KÄLKE, 18/1900-tal.

KÄLKE, 18/1900-tal.
329783. KÄLKE, 18/1900-tal.

Längd ca 120 cm.

Bruks/åldersslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
329783. KÄLKE, 18/1900-tal.

Längd ca 120 cm.

Bruks/åldersslitage, skador.

Antal besök: 784